Жичен ремен

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. е на високо-технолошкиот претпријатие професионално ангажирани во производство, снабдување и извозник Жичен ремен производи и сродни професија услуги. Имаме години искуство за извоз па само бидете сигурни да прават бизнис со нас, ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ајде да сакаат и да работат напорно за посветла иднина.
Ние извоз врвен квалитет

Жичен ремен

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди. Ние можеме да снабдување во било потребната количина во многу конкурентна цена редовно, пакување, како на купувачи совети. Ве молиме контактирајте не за спецификација и котација.
  • Жичен ремен - 6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG/6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG
Жичен ремен
модел - 6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG/6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG
Жичен ремен/Внатрешна поддршка за напојување за PLC контролер

Апликација:Тоа е широк опсег што се користи за напојување и пренос на сигнал помеѓу таблите во внатрешноста на кабинетот,и за PLC систем
  1. Материјал:калај бакарна жица,со ПВЦ јакна
  2. Боја:цела палета за да одговара на вашите потреби.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван

Нашата фабрика има целосна/полу-фабрика за автоматско производство.Можеме да обезбедиме производи со најповолна цена и сигурен квалитет,
Ако можеш’не ја пронајдете големината или производот што ви треба,ве молиме контактирајте со нас!
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG/6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Жичен ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Жичен ремен производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9P HOUSING/9P WAFER
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Жичен ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Жичен ремен производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
10P HSG/TER*7+保險絲
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Жичен ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Жичен ремен производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6P HSG+2P HSG*2+1P HSG/ Tin wire
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Жичен ремен, треба да знаете за највисок квалитет на Жичен ремен производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Wire monster
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings