Кабел за пренос

Како професионален Кабел за преносПроизводителот, набавувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Ние имајќи го во предвид новите бизнис трендови во светот, каде што многу успешна глобална веледрогерија и трговците на мало беа енергично вклучувајќи различни видови на производи како приод за да привлечат повеќе клиенти. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Со барање сликата купувачи или уметнички дела од

Кабел за пренос

. Ние се приклучи на најдобрите суровини за супериорни производи. Ние ќе ги направиме производи според оригинални детали на клиентите, како на пример логото, преглед и големина.
  • Кабел за пренос - 9P HOUSING/9P WAFER
Кабел за пренос
модел - 9P HOUSING/9P WAFER
Кабел за пренос од жица до крај од табла

Апликација:Се применува за проширување на напојувањето или пренос на сигнал на електронски жици во внатрешноста на шасијата или на крајот на електронската опрема.
  1. Материјал:UL2576 22AWG кабел,Јакна:ПВЦ.
  2. Боја:сиво.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван
Можеме да произведуваме прилагодени производи и OEM производи според клиентите’потреби.
Ако можеш’да ги најдете соодветните производи,можете да не контактирате,со задоволство ја поздравуваме вашата посета.
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
9P HOUSING/9P WAFER
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Кабел за пренос, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG/6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Кабел за пренос, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
10P HSG/TER*7+保險絲
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Кабел за пренос, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6P HSG+2P HSG*2+1P HSG/ Tin wire
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Кабел за пренос, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Wire monster
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings