Камион жици појас

Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет Камион жици појас и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.
Нашите строги управување и сериозна работа став ќе се обезбеди на клиентите квалитет и сигурни извори со нашите

Камион жици појас

. Ние сме во потрага напред кон соработката со прекуокеанските потрошувачи врз основа на взаемна корист. Ако ви требаат повеќе информации во врска со нас, Ве молиме слободно.
  • Камион жици појас - 10P HSG/TER*7+保險絲
Камион жици појас
модел - 10P HSG/TER*7+保險絲
Внатрешен контролен кабел за возила на интерконекција.

Апликација:Примени за интерконекција помеѓу возниот парк на камиони,поврзувањето на опремата,транспортната компанија е погодно управување.
  1. Материјал:UL20327 кабел,јакна TPE/85А.
  2. Боја:Црното.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван
Овој кабел најчесто се користи во камиони за добро поврзување,со добри преносни карактеристики,и отпорност на корозија и високи температури.
Најмногу се користи во транспортните компании и интерконекција на возниот парк.
Ако имате поврзан производ кој бара OEM или побарувачка на производ,Ве молиме слободно контактирајте не.
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
10P HSG/TER*7+保險絲
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион жици појас, треба да знаете за највисок квалитет на Камион жици појас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG/6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион жици појас, треба да знаете за највисок квалитет на Камион жици појас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9P HOUSING/9P WAFER
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион жици појас, треба да знаете за највисок квалитет на Камион жици појас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6P HSG+2P HSG*2+1P HSG/ Tin wire
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион жици појас, треба да знаете за највисок квалитет на Камион жици појас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Wire monster
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings