Контролен кабел за сигнал

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Контролен кабел за сигнал, Кој е произведен со користење најдобрите квалитет на суровините и компоненти. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите производи со висок квалитет на материјали и напредна технологија механизам може да ги исполни современи стилови.
Сите вработени во компанијата имаат сериозен работен став за да им овозможат на нашите клиенти најдобри Контролен кабел за сигнал. Производите се доверливи, а технологијата го води светот. Ја освоивме благодарноста на купувачите од целиот свет и купивме голем број нарачки. Со нетрпение очекуваме да соработуваме со купувачи од целиот свет.
  • Контролен кабел за сигнал - 6P HSG+2P HSG*2+1P HSG/ Tin wire
Контролен кабел за сигнал
модел - 6P HSG+2P HSG*2+1P HSG/ Tin wire
Внатрешна плочка на куќиште за напојување,кабел за контрола на сигналот

Апликација:Нанесете на внатрешното коло на кутијата за напојување,контрола на сигналот.
  1. Материјал:UL20280 22AWG,Јакна TPU,Анти-УВ.
  2. Боја:Црното.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван
Нашата фабрика е целосно/полу-автоматизирана фабрика за производство.Можеме да обезбедиме најприфатлива цена и сигурен квалитет на производите.Имаме големо искуство во производството во медицинско склопување,и можеме да ги исполниме барањата и одговорноста на клиентите.Ако можеш’не најдете што ви треба за големината или производот,ве молиме контактирајте со нас!
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
6P HSG+2P HSG*2+1P HSG/ Tin wire
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Контролен кабел за сигнал, треба да знаете за највисок квалитет на Контролен кабел за сигнал производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG/6P HSG*6+4P HSG*4+3P HSG*5+2PHSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Контролен кабел за сигнал, треба да знаете за највисок квалитет на Контролен кабел за сигнал производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9P HOUSING/9P WAFER
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Контролен кабел за сигнал, треба да знаете за највисок квалитет на Контролен кабел за сигнал производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
10P HSG/TER*7+保險絲
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Контролен кабел за сигнал, треба да знаете за највисок квалитет на Контролен кабел за сигнал производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Wire monster
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings