USB тип C

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd е професионална претпријатие, има добро образовани и добро обучени технолошки и менаџерски работи. Имаме многу строго квалитетот на системот и има напредни машина за испитување и напредни проверка опрема. Па ние сме професионални снабдувач снабдување серија на USB тип C.
Досега, ние се фокусиравме на производство на најдобри USB тип C производи, од Тајван до Океанија, Јапонија, Јужна Кореја, земјите од Југоисточна Азија и земјите од Европа и Америка, повеќе и повеќе купувачи почнаа да ги избираат нашите производи, а производите добро ги освоија целиот свет Репутација. Ние цврсто веруваме дека преку искрена соработка, можеме да воспоставиме добра соработка, ве молиме слободно контактирајте не, дефинитивно ќе ги обезбедиме нашите професионални информации, производи со најдобар квалитет, најповолна цена и брза услуга за да ги исполниме вашите барања. Ако ви треба детален понуда, слободно контактирајте не.
  • USB тип C - TC30-MSEMSA-NTB100-180-180
USB тип C
модел - TC30-MSEMSA-NTB100-180-180
WinsG USB 3.0 Тип на USB-C на USB тип-C кабел
  1. Материјал:TPE обликување
  2. Боја:ЦРНО/Според вашата потреба
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  6. Произведено во Тајван.
Имаме целосно/полу-фабрика за автоматско производство,можеме да обезбедиме најприфатлива цена и сигурен квалитет на производите,во електронскиот 3C сигнал,кабел за пренос на полнење,има големо искуство во производството,и да ги исполнат барањата на клиентите и нивната сопствена одговорност,ако не можете да ја најдете големината или производот што ви треба,ве молиме контактирајте со нас!
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
TC30-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на USB тип C ->, треба да знаете за највисок квалитет на USB тип C производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на USB тип C ->, треба да знаете за највисок квалитет на USB тип C производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
TATC20-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на USB тип C ->, треба да знаете за највисок квалитет на USB тип C производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings