Тип А до В

Ние производство, снабдување и извоз Тип А до В кој е произведен со најдобар квалитет на материјалот и се нудат како по клиент спецификации во Taiwan. Нашите производи се прилагоди според специфичните барања на клиенти во различни дебелини, должини и големини. Опремени со high-end објекти и тим од високо квалификувани и искуство професионална Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена.
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Тип А до В

. Преку континуирано оптимизација и иновации, ние? Ќе се обидеме нашите најдобри да им понуди на искрена услуга за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
  • Тип А до В - TATC20-MSEMSA-NTB100-180-180
Тип А до В
модел - TATC20-MSEMSA-NTB100-180-180
WinsG USB 2.0 Тип на USB-Тип од A до USB-C кабел
  1. Материјал:TPE обликување+Жица за плетење
  2. Боја:Жица за плетење(ЦРНО/Црвено)Според вашата потреба
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  6. Произведено во Тајван.
Овој производ е изработен од бакарен кабел со одлични технички спецификации според USB-IF бара и поддржува брзо полнење.
Е-Ознаката е вклучена за да се осигура безбедноста на полнењето.
Со цел на клиентите да им се обезбедат разновидни пазарни барања во мали количини,можеме да дизајнираме или прилагодиме производи според клиентите’потреби,како и масовни и мали-многу OEM производство,особено за малите е-комерцијални производи во мали количини.

 
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
TATC20-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тип А до В, треба да знаете за највисок квалитет на Тип А до В производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тип А до В, треба да знаете за највисок квалитет на Тип А до В производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TC30-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тип А до В, треба да знаете за највисок квалитет на Тип А до В производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings