Тип C до C

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. е компанија ориентирана кон извоз, која доставува Тип C до C на светскиот пазар. Имаме сопствена фабрика лоцирана во Taiwan. Ние можеме да ги снабдуваме клиентските производи со конкурентна цена и добар квалитет. Нашата компанија е ангажирана во деловната линија на оваа индустрија.
Нашите познавања на персоналот може да ви помогне во наоѓање на вистинската

Тип C до C

за вашите потреби и ние имаме репутација за брзо и пријателска услуга што оди погоре и подалеку од нашите клиенти очекувања.
  • Тип C до C - TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
Тип C до C
модел - TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
WinsG USB 2.0 Тип на USB-C на USB тип-C кабел

USB АКО TID БР:5484
  1. Материјал:TPE обликување
  2. Боја:ЦРНО/Според вашата потреба
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  6. Произведено во Тајван.
Овој производ го помина USB-то-АКО верификација(ТИД БР:5484)за вистински поддршка за брзо полнење!
Произведено во Тајван,производот е загарантиран!
Ние можеме да ги прилагодиме производите и производството на OEM според клиентот’потреби,и можеме да се сретнеме со клиентот’s потреби за мала количина,разновидност и брза промена на изгледот и спецификацијата на производот.
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тип C до C, треба да знаете за највисок квалитет на Тип C до C производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TC30-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тип C до C, треба да знаете за највисок квалитет на Тип C до C производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TATC20-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тип C до C, треба да знаете за највисок квалитет на Тип C до C производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings