USB C агол

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd е водечки производител, снабдувач на широк опсег на USB C агол in Taiwan. Ние се придржуваат кон духот "Солидарност, борба, иновации и работа посветеност", нашата компанија има положено ISO за управување со квалитетот сертификат, сите производи имаат сертификат. Види ги задоволи клиентите, како нашиот објект, видете на барањата на пазарот како насока и постојано подобрување на квалитетот и развој на нови производи. Нашата цел е квалитет прво, кредитна состојба, победи на пазарот. Ние инсистираме во добар квалитет, добар кредит, добра услуга и конкурентна цена и соработувал со клиентите. Добредојдовте на сите пријатели дојде да контактирате со нас за да се воспостави деловни односи.
имаме за нашите клиенти висок степен на

USB C агол

производи. Pls ги споделите со нас она што ви треба, ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволи вашето барање, да ви помогне да се движи понатаму во вашиот пат кон успехот. Ние веруваме дека единствен начин да се разликува од конкуренцијата преку услугата.
  • USB C агол - TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
USB C агол
модел - TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
WinsG USB 2.0 Тип на USB-C на USB тип-C кабел 180-90
  1. Материјал:TPE обликување+Жица за плетење
  2. Боја:Жица за плетење(ЦРНО/Црвено)Според вашата потреба
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  6. Произведено во Тајван.
Овој производ е направен од стабилна бакарна жица,а дијаметарот на жицата е направен според USB-IF барања,кој навистина поддржува брзо полнење!
Со Е-Означете IC,безбедноста при полнење е загарантирана,Производство на Тајван,гаранција за квалитет!
Постојат многу видови на електронски производи,можеме да ги дизајнираме или прилагодиме производите според клиентот’потреби,како и масовно и мала серија OEM производство,особено за малите е-комерцијални производи во мали количини и разновидни потреби,а брзината на производство е брза,ако можеш’да ги најдете соодветните производи,можете да не контактирате,ја поздравуваме вашата посета.
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто USB C агол, треба да знаете за највисок квалитет на USB C агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TC20-MSEMSA-NTB100-180-90
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто USB C агол, треба да знаете за највисок квалитет на USB C агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TC30-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто USB C агол, треба да знаете за највисок квалитет на USB C агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TATC20-MSEMSA-NTB100-180-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings