Аудио кабел со прав агол

Од нашиот естаблишмент, имаме развиена од мало претпријатие во сеопфатна група, интегрирањето на производителот, снабдувачот и извозник на Аудио кабел со прав агол. Ние сме сигурни дека нашите производи со висок квалитет и одличен услуги ќе биде прифатена од страна на растечката листа на задоволни клиенти. контактирајте не е првиот чекор да се изгради долга и успешна деловен однос со нас.
Странство, креаторите се гледа во

Аудио кабел со прав агол

. Производители се адаптација изданија на адресата барања во енергијата, складирање, поврзување, приватноста и надворешна заштита.
  • Аудио кабел со прав агол - DC6.35 right angle Plug/Plug
Аудио кабел со прав агол
модел - DC6.35 right angle Plug/Plug
DC6.Аудио со прав агол од 35 mm,микрофон,склоп на кабел за приклучок за звук

Апликација:Аудио,микрофон,звук...Аудио опрема.
  1. Материјал:UL2464 20AWG кабел,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:црна.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван
Digital Coaxial е интерфејс кој користи S/PDIF интерфејс за излез на дигитално аудио.Коаксијалниот кабел има два концентрични проводници,спроводникот и штитот делат иста оска.Коаксијалниот кабел е бакарен проводник изолиран со изолационен материјал со импеданса од 75 оми,а надвор од внатрешниот изолационен материјал е уште еден прстен-обликуваниот проводник и неговиот изолатор.Предноста на коаксијалниот кабел е стабилната импеданса и високата пропусност на пренос,што го обезбедува квалитетот на звукот.Иако стандардниот конектор на коаксијалниот дигитален кабел е BNC конектор,повеќето од коаксијалните дигитални кабли на пазарот користат RCA конектор.
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
DC6.35 right angle Plug/Plug
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP M/DP M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DC6.35 Plug/Plug
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
NEMA 5-15P/ IEC C13 1FT
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
CLIK-mate 8PIN/8PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DB9PIN 公頭/OPEN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
OBD 16PIN M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
XLR3PIN TO RCA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
32V 30A 保險組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Аудио кабел со прав агол, треба да знаете за највисок квалитет на Аудио кабел со прав агол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
15P HSG/15P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings