Дискретно собрание на жица

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. снабдувач и производител на Дискретно собрание на жица. Нашата палета на производи вклучува многу аспекти. Неговата ефикасност на трошоците е неговата предност. Нашата мисија е да бидеме пионери во високотехнолошката индустрија преку испорака на долгорочна вредност за клиентите, вработените и партнерите преку континуирана иновација и извонредност во сите аспекти на нашиот бизнис. Ве молиме слободно контактирајте со нас .
Нашите

Дискретно собрание на жица

произведени со користење висок степен на фактор влезови во согласност со меѓународните стандарди за квалитет, исто така, достапни во различни спецификации да се грижиме за разновидниот потребите на нашите вредни клиенти и може да се прилагоди на нивните барања во рамките на пазарот стапка. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Искрено се надеваме да се воспостави долгогодишен и пријателски деловен однос со тебе.
  • Дискретно собрание на жица - 15P HSG/15P HSG
Дискретно собрание на жица
модел - 15P HSG/15P HSG
Склопување на жичен кабел со еден ред,1.00 mm Терен

Апликација:конектори за сигнал и напојување,рамни екрани,опрема за игри во-системи за возила,жица-до-табла,жица-до-жица,и жица-до-панел апликации,во исклучително мали формални фактори.Обезбедува силно задржување на парењето.
  1. Материјал:UL1061 28AWG кабел,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:црна
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван.
Коаксијалните линии се широко користени во дизајнот на широкопојасни фидери и компоненти,главно во форма на ТЕМ режими.Кога брановата должина на пренесениот сигнал е многу поголема од должината на далноводот,големината и фазата на струјата(или напон)во секоја точка на далноводот може да биде приближно ист,и нема потреба да се разгледува ефектот на параметрите на дистрибуцијата.Сепак,кога брановата должина на преносниот сигнал и должината на далноводот се споредливи,големината и фазата на струјата(или напон)во секоја точка на далноводот се различни,и се појавува ефектот на параметарот на дистрибуција.Примената на коаксијалната линија ќе биде голем успех во идниот развој на микрокомпјутерот!
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
15P HSG/15P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP M/DP M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DC6.35 Plug/Plug
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
NEMA 5-15P/ IEC C13 1FT
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
CLIK-mate 8PIN/8PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DB9PIN 公頭/OPEN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
OBD 16PIN M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
XLR3PIN TO RCA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DC6.35 right angle Plug/Plug
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дискретно собрание на жица, треба да знаете за највисок квалитет на Дискретно собрание на жица производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
32V 30A 保險組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings