OBD жица

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd е професионална производител и снабдувач на OBD жица. Нашите производи и услуги се извезуваат до сите делови на светот пазари. На компанијата плаќа многу внимание на воведување и обука на талентирани вработени. Нашите R & D тим е способен за вршење на вашите посебни барања производ.
Ние си имаме свој фабрика, и да го прифатат OEM цел, професионално производство персонал кој ќе се грижи за вашиот

OBD жица

и бидете сигурни дека ќе се постигне највисок квалитет на располагање за овој производ.
  • OBD жица - OBD 16PIN M
OBD жица
модел - OBD 16PIN M
Склоп на OBD кабел

Апликација:
  • Систем за дијагностика на одборот,кој може да го открие работниот статус на електронскиот систем за контрола на моторот и другите функционални модули на возилото во процес на работа;
  • Автомобилски OBD модул,OBD Интернет на возила......Решение.
  1. Материјал:UL2464 24AWG......кабел,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:Црното.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван.
OBD интерфејс како комуникациски интерфејс на системот за следење на автомобилот,покрај читањето на кодовите за дефекти за поправка,примарна функција е да обезбеди разновидни податоци за работењето на возилото,покрај податоците прикажани на мерачот на возилото,вистинските податоци снимени во компјутерот на автомобилот,вклучувајќи ја евиденцијата за потрошувачката на гориво,напон на батеријата,воздухот-однос на горивото,отвор за гас,бројот на експлозии и други податоци ќе се евидентираат во системот,е нова генерација на карактеристики на автомобилот за подобрување на потребните производи.
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
OBD 16PIN M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP M/DP M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DC6.35 Plug/Plug
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
NEMA 5-15P/ IEC C13 1FT
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
CLIK-mate 8PIN/8PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DB9PIN 公頭/OPEN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
XLR3PIN TO RCA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DC6.35 right angle Plug/Plug
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
32V 30A 保險組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто OBD жица, треба да знаете за највисок квалитет на OBD жица производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
15P HSG/15P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings