OBD адаптер за приклучок

Основана во Taiwan, Full-WinsG Enterprise Co., Ltd., Професионален производителот, снабдувачот на OBD адаптер за приклучок има широк спектар на производствените линии. Ние успешно го продаваат и извезуваат нашите производи во странство. Ние продолжуваме значителни инвестиции во истражување и развој да се произведуваат производи на највисоките можни стандарди за квалитет и ефикасност. Тоа ќе биде твојата мудрост избор да соработуваат бизнис со нас. Искрено се надеваме дека ќе биде вашиот најдобар партнер во бизнисот. Немојте да се колебате и контактирајте не веднаш штом ќе може да се!
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

OBD адаптер за приклучок

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
  • OBD адаптер за приклучок - OBD 16PIN 公頭/OBD 16PIN 母對+ 防水插
OBD адаптер за приклучок
модел - OBD 16PIN 公頭/OBD 16PIN 母對+ 防水插
Склоп на кабел за конвертирање на OBD и водоотпорен конектор

Апликација:А.Систем за дијагностика на одборот,кој може да го открие работниот статус на електронскиот систем за контрола на моторот и другите функционални модули на возилото во процес на работа;Б.Автомобилски OBD модул,OBD Интернет на возила......Решение.
  1. Материјал:UL2464 24AWG......кабел,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:Црното.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван.

WinsG е полн/полу-фабрика за автоматско производство.Можеме да обезбедиме најразумна цена и доверливи квалитетни производи во склопот на медицински и OBD кабли.Имаме доста големо искуство во производството на кабли,особено на северноамериканскиот пазар,и да ги исполни барањата и одговорностите на клиентите.Ако можеш’да ја пронајдете потребната големина или производ,ве молиме контактирајте со нас
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
OBD 16PIN 公頭/OBD 16PIN 母對+ 防水插
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите OBD адаптер за приклучок, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
OBD 16PIN M/6P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите OBD адаптер за приклучок, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
OBD 16PIN 公頭/OBD 16PIN 母對+ 16P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите OBD адаптер за приклучок, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MX150 8PIN 公頭/SR OPEN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings