OBD конектор адаптер

Ние сме биле водечки производство на OBD конектор адаптер, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
На

OBD конектор адаптер

извезени од нас се прецизно дизајниран од страна на нашиот тим од квалификувани лица и се достапни рамнодушен големини и форми. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • OBD конектор адаптер - MX150 8PIN 公頭/SR OPEN
OBD конектор адаптер
модел - MX150 8PIN 公頭/SR OPEN
MX150 Склоп на кабел за запечатен машки конектор

Апликација:Нанесете на внатрешното коло на кутијата за напојување,контрола на сигналот,и водоотпорна функција.
  1. Материјал:UL20280 22AWG......кабел,Јакна TPU.
  2. Боја:Црното.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  6. Произведено во Тајван.

Нашата фабрика е целосно/полу-автоматизирана фабрика за производство.Можеме да обезбедиме најприфатлива цена и сигурен квалитет на производите.Имаме големо искуство во производството во медицинско склопување,и можеме да ги исполниме барањата и одговорноста на клиентите.Ако можеш’не најдете што ви треба за големината или производот,ве молиме контактирајте со нас!
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
MX150 8PIN 公頭/SR OPEN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на OBD конектор адаптер ->, треба да знаете за највисок квалитет на OBD конектор адаптер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
OBD 16PIN M/6P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на OBD конектор адаптер ->, треба да знаете за највисок квалитет на OBD конектор адаптер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
OBD 16PIN 公頭/OBD 16PIN 母對+ 16P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на OBD конектор адаптер ->, треба да знаете за највисок квалитет на OBD конектор адаптер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
OBD 16PIN 公頭/OBD 16PIN 母對+ 防水插
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings