Камионски кабел

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. се добро етаблира како еден од производителот, набавувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Камионски кабел in Taiwan. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Гордееме на доследно спроведување на квалитетот

Камионски кабел

со увери чистотата по конкурентни цени. Ние искрено добредојде јавите домашни и странски клиенти и да соработуваат со нас.
  • Камионски кабел - DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 6PIN+9PIN with lock
Камионски кабел
модел - DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 6PIN+9PIN with lock
Склоп на кабли за водоотпорен конектор за тешки камиони

Апликација:Примени за брзо поврзување со дијагностичка опрема за тешки камиони и брз пристап до податоците за возилото за извештаи за одржување или управување.И водоотпорна функција.
  1. Материјал:Калај бакарна жица,со ПВЦ јакна,Конектор:PA66/PBT.
  2. Боја:сиво/Зелена.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван
Нашата фабрика е фабрика за автоматско производство.Можеме да обезбедиме производи со најповолна цена и сигурен квалитет,
Ако можеш’не ја пронајдете големината или производот што ви треба,ве молиме контактирајте со нас!
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 6PIN+9PIN with lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Камионски кабел ->, треба да знаете за највисок квалитет на Камионски кабел производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
CXA防水接頭*3/open
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Камионски кабел ->, треба да знаете за највисок квалитет на Камионски кабел производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Камионски кабел ->, треба да знаете за највисок квалитет на Камионски кабел производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings