ELD кабел

Ние сме секогаш внимава на пазарот и клиентите побарувачката во секое време и менување на нашата стратегија во согласност со неа. Ние производител, на снабдувачот и извозникот на најдобар квалитет на ELD кабел како и брза и задоволителна услуга во согласност со животната средина на пазарот и клиентите во Taiwan , Која го отелотворува нашите основни вредности на клиент центрирана и пазарно ориентирани на квалитетот на производот.
Ние искрено добредојде на контакт да се преговара за соработка за взаемна корист и development.We нудат гаранции за секој

ELD кабел

и посветен во снабдување со врвен квалитет и најдобра услуга за сите корисници.
  • ELD кабел - DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
ELD кабел
модел - DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
Склоп на кабли DB15 P Deutsch 6 и 9 PIN Y

Апликација:Пријавете се за поврзување на ELD(Електронски уреди за логирање,како што е Cummins ZED,Garmin eLog или KeepTruckin ELD),дијагностички уреди или скенери или читачи на кодови за дефекти на камион.
  1. Материјал:Калај бакарна жица,со ПВЦ јакна,Конектор:PA66/PBT.
  2. Боја:Сина/Зелена.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван

Ние го правиме најдобриот кабел и додатоци за вашите скапи алатки.
Ако не’не видите што ви треба прашајте нè, можеби ќе можеме да го добиеме за вас.
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ELD кабел, треба да знаете за највисок квалитет на ELD кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
CXA防水接頭*3/open
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ELD кабел, треба да знаете за највисок квалитет на ELD кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ELD кабел, треба да знаете за највисок квалитет на ELD кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 6PIN+9PIN with lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings