Кабел NEXIQ

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd снабдувач и производител на Кабел NEXIQ. Нашата палета на производи вклучува многу аспекти. Неговата ефикасност на трошоците е неговата предност. Нашата мисија е да бидеме пионери во високотехнолошката индустрија преку испорака на долгорочна вредност за клиентите, вработените и партнерите преку континуирана иновација и извонредност во сите аспекти на нашиот бизнис. Ве молиме слободно контактирајте со нас .
На идните развојни пат, ние ќе преземеме добри предности на нашето истражување, како и обично, и постојано се истражуваат на употребата на нови материјали и технологии за да се подобри квалитетот и функцијата на нашите

Кабел NEXIQ

, А со тоа да ги задоволи сите потреби на клиентите.
  • Кабел NEXIQ - DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
Кабел NEXIQ
модел - DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
NEXIQ Y кабел PN 405048 6-и 9-игла Y Deutsch Cummins адаптер

Апликација:Се користи заедно со опремата NEXIQ,се применува на дијагностички уред за тешки камиони.
  1. Материјал:Калај бакарна жица,со ПВЦ јакна
  2. Боја:Црното
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака
  5. Произведено во Тајван
WinsG е полн/полу-фабрика за автоматско производство.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет на производите во собранието на кабелот.Имаме доста големо искуство во производството на кабли,ако можеш’да ја пронајдете потребната големина или производ,ве молиме контактирајте со нас!
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабел NEXIQ, треба да знаете за највисок квалитет на Кабел NEXIQ производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
CXA防水接頭*3/open
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабел NEXIQ, треба да знаете за највисок квалитет на Кабел NEXIQ производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 9PIN+6PIN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабел NEXIQ, треба да знаете за највисок квалитет на Кабел NEXIQ производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DB15 PIN 公 / Deutsch J1939 6PIN+9PIN with lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings