SMA модул

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. снабдувач и производител на SMA модул. Нашата палета на производи вклучува многу аспекти. Неговата ефикасност на трошоците е неговата предност. Нашата мисија е да бидеме пионери во високотехнолошката индустрија преку испорака на долгорочна вредност за клиентите, вработените и партнерите преку континуирана иновација и извонредност во сите аспекти на нашиот бизнис. Ве молиме слободно контактирајте со нас .
Висок квалитет

SMA модул

и добри по продажбата на услугата е нашата постојана потрага, ние го поздравуваме нови и стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за иднината на деловните односи и заеднички успех!
  • SMA модул - SMA male/天線模組
SMA модул
модел - SMA male/天線模組
Модулот за антена

Апликација:Нанесете на медицински кревети,прием на радио фреквенција,тестирање
  1. Материјал:RG316/U 26AWG(7/0.16 сребрени-обложен)*1 COAX,ФЕП/SMA GOLD FLASH.
  2. Боја:Транспарентно кафеаво.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,Кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван

WinsG е полн/полу-фабрика за автоматско производство.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет на производите во склопувањето на медицински кабли.Имаме доста големо искуство во производството на кабли,особено на северноамериканскиот пазар,и да ги исполни барањата и одговорностите на клиентите.Ако можеш’да ја пронајдете потребната големина или производ,ве молиме контактирајте со нас!

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
SMA male/天線模組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто SMA модул, треба да знаете за највисок квалитет на SMA модул производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто SMA модул, треба да знаете за највисок квалитет на SMA модул производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто SMA модул, треба да знаете за највисок квалитет на SMA модул производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
RJ45 8P8C/RJ45 8P8C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings