Кабел NFC

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. е професионална Кабел NFC производителот, снабдувачот чии одлични производи развиен во стандардни и извезуваат глобалните пазари и, исто така, на локалните пазари. Ние правиме сериозен однос со добар квалитет, ефикасна услуга, и креативен дизајн како нашата компанија најголема цел. Задоволството на клиентите е нашата најголема достигнувања. Како клиенти, ќе се увери од добивањето на највисок квалитет на производи по разумни цени и брза испорака на краток увод време. Ние со нетрпение очекуваме да бараат добра бизнис партнер. Ние искрено добредојде вашето драгоцено сугестии и производ наредби.
Ние сме професионални производител и извозник на

Кабел NFC

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
  • Кабел NFC - MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
Кабел NFC
модел - MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
Кабел за пренос NFC

Апликација:Примени на опремата на возилото за следење на патеката на персоналот на возилото,тактирање.Со фиксна/мобилен IOT и други функции.
  1. Материјал:жица проводник калај бакар,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:Прилагодено.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,Кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван

Проценки за здравјето на моторот и батеријата
Извлечете вредни информации за здравјето и статусот на возилото.Рекорд километража,дефекти на моторот,употреба на безбедносни појаси и многу повеќе.Овие податоци не само што помагаат да се даде приоритет на одржувањето на возилото,но, исто така, помага да се ревидира употребата на возилото за да се идентификуваат и безбедните и ризичните навики за возење.
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Кабел NFC, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Кабел NFC, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
RJ45 8P8C/RJ45 8P8C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Кабел NFC, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SMA male/天線模組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings