NFC кабел

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd е специјализирано главно за дизајнирање, производство и снабдување на NFC кабел во Taiwan. Квалитетот на производите ужива висока репутација, а компанијата сега е акредитирана со ISO сертификатот. Ние сме исто така оригинален производител за многу познати компании. Наша цел: најбрзо да ги доставиме најконкурентните производи; ги задоволуваат барањата на купувачот со нашата професионална технологија, лојална услуга, совршена контрола на квалитетот и најфлексибилен систем за производство.
Нашите

NFC кабел

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Добредојдовте да не контактирате доколку сте заинтересирани во нашите производи.
  • NFC кабел - MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
NFC кабел
модел - MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
Кабел за пренос NFC

Апликација:Примени на опремата на возилото за следење на патеката на персоналот на возилото,тактирање.Со фиксна/мобилен IOT и други функции.
  1. Материјал:жица проводник калај бакар,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:Прилагодено.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,Кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван

Апликација за пренос на информации NFC
Собери богати,точни податоци за локацијата на возилото,палење,растојание и време на патување,моторот во лер,брзина и повеќе.Дури и ако вашето возило е паркирано внатре и под земја,NFC/Следењето на возилото со GPS и телематиката започнува со снимање веднаш штом ќе започнете да возите.Обезбедете употреба на систем за следење на возила,кој е многу широко користен во идната автомобилска електронска апликациска насока.
Нашата фабрика е целосно/полу-автоматизирана фабрика за производство.Можеме да обезбедиме најприфатлива цена и сигурен квалитет на производите.Можеме да ги исполниме барањата и одговорноста на клиентите.Ако можеш’не најдете што ви треба за големината или производот,ве молиме контактирајте со нас!

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто NFC кабел, треба да знаете за највисок квалитет на NFC кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MINI USB CBL+NFC FULL TURNKEY.
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто NFC кабел, треба да знаете за највисок квалитет на NFC кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
RJ45 8P8C/RJ45 8P8C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто NFC кабел, треба да знаете за највисок квалитет на NFC кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SMA male/天線模組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings