Кабли за медицинска опрема

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd е производител, на снабдувачот и извозникот Кабли за медицинска опрема со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила во Taiwan. Со широк спектар, одличен квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во на пазарот и други индустрии.
нашите

Кабли за медицинска опрема

се широко прифатени од страна на клиентите од целиот свет. Гаранција за нашите клиенти најдобро ниво на услуга нуди можност, точност и квалитет донесе многу пофалби од нашите клиенти и да победи на меѓународните пазари.
  • Кабли за медицинска опрема - HDB 15P M/12P HSG
Кабли за медицинска опрема
модел - HDB 15P M/12P HSG
Калем кабел за контролни рачки

Апликација:Нанесете на медицински контролни рачки контрола медицински кревет.
Карактеристики:Рачката треба да се поврзе,а пациентот може да ја користи рачната контролна табла за да ја прилагоди висината на болничкиот кревет на соодветна висина за да постигне удобен агол,подобрување на удобноста на пациентот,и го подобрува ефектот на медицинската удобност.
  1. Материјал:жица проводник калај бакар,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:Беж.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,Кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
HDB 15P M/12P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабли за медицинска опрема, треба да знаете за највисок квалитет на Кабли за медицинска опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SMA male/天線模組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабли за медицинска опрема, треба да знаете за највисок квалитет на Кабли за медицинска опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
10P HSG*2+5P HSG+TER/10P HSG*2+5P HSG+TER
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабли за медицинска опрема, треба да знаете за највисок квалитет на Кабли за медицинска опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
32P HSG+8P HSG/10P HSG*2+3P HSG*2+HB 15P F+開關
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings