Модул за антена

Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd води Taiwan производителот, набавувачот и извозник со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк спектар, со добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во Модул за антена и други индустрии. Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Се должи на сигурноста и стабилноста на перформансите на нашите производи ужива и углед и дома и во странство. Ако сте заинтересирани

Модул за антена

или сакате да корпорации со нас, Ве молиме контактирајте не слободно за повеќе детали.
  • Модул за антена - SMA male/天線模組
Модул за антена
модел - SMA male/天線模組
Модулот Антена

Апликација:Нанесете на медицински кревети,прием на радио фреквенција,тестирање
  1. Материјал:RG316/U 26AWG(7/0.16 сребрени-обложен)*1 COAX,ФЕП/SMA GOLD FLASH.
  2. Боја:Транспарентно кафеаво.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,Кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван
Нашата фабрика е целосно/полу-автоматизирана фабрика за производство.Можеме да обезбедиме најприфатлива цена и сигурен квалитет на производите.Имаме големо искуство во производството во медицинско склопување,и можеме да ги исполниме барањата и одговорноста на клиентите.Ако можеш’не најдете што ви треба за големината или производот,ве молиме контактирајте со нас!
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
SMA male/天線模組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Модул за антена, треба да знаете за највисок квалитет на Модул за антена производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
10P HSG*2+5P HSG+TER/10P HSG*2+5P HSG+TER
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Модул за антена, треба да знаете за највисок квалитет на Модул за антена производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
32P HSG+8P HSG/10P HSG*2+3P HSG*2+HB 15P F+開關
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wins-Fulljet Electronics Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Модул за антена, треба да знаете за највисок квалитет на Модул за антена производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HDB 15P M/12P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings