Кабли за медицински уреди

Full-WinsG Enterprise Co., Ltd. се наоѓа во Taiwan и е специјализирана во производство, suppling и извоз на Кабли за медицински уреди. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено Taiwan. Нашите производи уживаат во добра репутација кај нашите клиенти. Го поздравуваме клиенти, деловни асоцијации и пријатели од сите делови на светот да контактирате со нас и да побараат соработка за взаемна корист.
Ние имаме група на вработени и голема сума на продажбата на фигурата на

Кабли за медицински уреди

. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
  • Кабли за медицински уреди - 32P HSG+8P HSG/10P HSG*2+3P HSG*2+HB 15P F+開關
Кабли за медицински уреди
модел - 32P HSG+8P HSG/10P HSG*2+3P HSG*2+HB 15P F+開關
Медицински кабел за сигнал за кревет

Апликација:Нанесете на медицински кревети за да го контролирате подигањето и паѓањето на главата на креветот
Карактеристики:Генерално се користи од професионален медицински персонал,линијата за поврзување со екран на допир на болничкиот кревет може да ја користат и пациентите и
старателите да го контролираат подигнувањето на опашката преку екранот на допир.
  1. Материјал:жица проводник калај бакар,Јакна ПВЦ.
  2. Боја:Беж.
  3. Може да се сретне со OEM,ODM или барање за изградба на примерок.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени,кратко време на пресврт со брзо време на испорака.
  5. Произведено во Тајван.
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
32P HSG+8P HSG/10P HSG*2+3P HSG*2+HB 15P F+開關
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабли за медицински уреди, треба да знаете за највисок квалитет на Кабли за медицински уреди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SMA male/天線模組
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабли за медицински уреди, треба да знаете за највисок квалитет на Кабли за медицински уреди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
10P HSG*2+5P HSG+TER/10P HSG*2+5P HSG+TER
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Full-WinsG Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кабли за медицински уреди, треба да знаете за највисок квалитет на Кабли за медицински уреди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HDB 15P M/12P HSG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings